Formy płatności

Robiąc zakupy w naszym sklepie możesz wybrać najdogodniejszy dla siebie sposób płatności.

Gotówka / Za pobraniem

Jest to najszybszy sposób realizacji zamówienia. Po wybraniu tej opcji za zamówiony towar zapłacisz gotówką w naszym punkcie lub u kuriera. W punkcie odbioru towaru można płacić tylko gotówką – nie można płacić kartą. Prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty za swoje zamówienie, w celu przyśpieszenia odbioru towaru.

Przelew bankowy

Płatność przelewem może wydłużyć czas realizacji zamówienia maksymalnie o 2 dni robocze. Towar jest wysyłany najpóźniej następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Im szybciej wykonasz przelew tym szybciej otrzymasz swoje zamówienie. Wpłatę za zakupione towary należy wykonać na konto bankowe: 33 1050 1214 1000 0092 4250 7938 – Bank Śląski W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia. Jeżeli zależy Ci na szybkim dostarczeniu towaru, sugerujemy wybór płatności: gotówka/za pobraniem.

Przelew online

altBezpieczna, komfortowa i szybka forma płatności elektronicznej świadczona za pośrednictwem PayU.pl. Przy wyborze tej formy płatności za zamówienie w sklepie baobao.pl , zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU.pl gdzie będziesz mógł zrealizować szybki przelew za pośrednictwem banku prowadzącego Twój rachunek. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności przez PayU.pl, zamówienie trafia do realizacji.

Płatność kartą (Visa, Mastercard)

Bezpieczna, komfortowa i szybka forma płatności elektronicznej świadczona za pośrednictwem PayU.pl. Przy wyborze tej formy płatności za zamówienie w sklepie eleosklep.pl, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę PayU.pl w celu dokonania płatności z użyciem karty płatniczej w systemie VISA lub Mastercard. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma PayU, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji. W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się bezpośrednio z naszym działem obsługi klienta wysyłając email wraz z numerem zamówienia na adres sklep@baobao.pl lub dzwoniąc pod numer infolinii 576 735 575