Kontakt

Zwroty i reklamacje

Vigo Magdalena Grzesiak Kuźnica Piaskowa 59 42-510 Wojkowice Kościelne
Nip: 634-225-14-93
Regon: 277502669

Kliknij by pobrać formularz zwrotu/wymiany PDF

Nr Konta:
Bank Śląski 33 1050 1214 1000 0092 4250 7938

Informacje Pon-Pt w godz. 8-16

 71 77 33 040

sklep@baobao.pl

wyszukiwanie zaawansowane
» Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówień

Jak szybko wysyłacie towar?

  • zamówienia złożone w dni robocze

Zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku do godz 13:30 - nadawane są standardowo tego samego dnia z dostawą do Klienta w następnym dniu roboczym. W gorących okresach (przed świętami, promocje, przeceny) czas ten może ulec wydłużeniu. Wybranie dostawy kurierem to szybki i niezawodny sposób dostarczenia paczek na terenie kraju zazwyczaj kolejnego dnia roboczego w systemie „door-to-door” oraz daje możliwość stałego śledzenia drogi i miejsca pobytu przesyłki. Podane koszty dotyczą przesyłki w granicach Rzeczpospolitej Polskiej.

  • zamówienia złożone w pozostałe dni

Zamówienie złożone w dni wolne od pracy i święta wysyłane są standardowo pierwszego dnia roboczego po dniu złożenia zamówienia.

Zamówienia płatne on-line (przedpłata: karta kredytowa, przelew) wysyłane są w takim samym terminie o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godziną 13:30. Wybierając taką formę płatności - polecamy składać zamówienie nieco wcześniej. 

Przykład:
Jeśli zamówienie zostanie złożone we wtorek o godz.  13:30 - przesyłka powinna dotrzeć do Klienta w środę. Jeśli zostanie złożone w sobotę o 13:00 - przesyłka zostanie nadana w poniedziałek z przewidywaną dostawą na wtorek.

W wyjątkowych sytuacjach powyższe terminy mogą ulec wydłużeniu, o czym Klient będzie informowany przez obsługę sklepu najszybciej jak to możliwe.  (dotyczy to stołów o wadze powyżej 50 kg)

 

W jakim czasie firma kurierska dostarcza przesyłkę?

 

  • Kurier  na terenie Polski

Nasza umowa z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po nadaniu przesyłki, czyli zazwyczaj 24h od złożenia zamówienia.

 

  • Odbiór osobisty w siedzibie firmy

W przypadku wyboru tej metody dostawy, towar jeśli jest dostępny w magazynie  to jest już do odbioru od momentu złożenia zamówienia. W tym przypadku odbiór może być realizowany od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

 

 

  • Pocztex48

Umowa kurierska z pocztexem gwarantuje dostarczenie do 48h od momentu nadania przez nas paczki, natomiast z reguły przesyłki dochodzą do klientów w 24h

 

  • Unii Europejskiej

W przypadku wyboru dostawy do jednego z krajów Unii czas dostawy jest zróżnicowany w zależności od wybranego kraju.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl